همکاری با تزفروم

همکاری با انجمن پایان نامه

از کلیه علاقه مندان، متخصصان به ویژه اساتید دانشگاه، فارق التحصیلان ارشد و دکتری برای همکاری با موسسه انجمن پایان نامه دعوت به عمل می آید. اگر مایلید در کنار انجمن پایان نامه به کسب درآمد و تحقیق و پژوهش بپردازید میتوانید هم اکنون رزومه و سوابق خود را از طریق ایمیل سایت که در پایین صفحه وجود دارد برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی و انجام روال گزینشی همکاری تان با ما آغاز شود. بعضا افرادی وجود دارند که با استفاده از مطالب قدیمی و نامناسب در کنار کپی پیست ساختارهایی تحت عنوان مقاله و پایان نامه بدست مشتریان می دهند و به عواقب آن فکر نمیکنند. تزفروم مهمترین شرط همکاری را با توجه به رسالت خود که همان تولید علم می باشد، عدم استفاده از کپی پیست تعریف کرده، و به شدت در طول همکاری این موضوع را رصد خواهد کرد و در کنار آن از محققین برتر که محتوای با کیفیتی ایجاد میکنند تقدیر به عمل میاورد و به پاس خدمات شایسته شان در تولید علم، پروژه و پایان نامه های بیشتری به آنها می سپارد. ما همواره پذیرای شما خواهیم بود.
در صورت تمایل میتوانید نسبت به ارسال فرم همکاری اقدام نمایید. درخواست های دریافتی در مدت زمان 1 الی 4 روز بررسی و پس از تایید به شما اطلاع داده خواهد شد. لطفا برای دسترسی بهتر به شما، اطلاعات تماس را بدقت وارد نمایید.
افرادی که مایلند با ما همکاری کنند بایستی این موارد را بپذیرند :
  •       همیشه در دسترس مشتری و وبسایت باشند.
  •      همیشه دسترسی به اینترنت داشته باشند.
  •      همیشه متعهد به تحویل به موقع پروژه به مشتری باشند.
  •      و مهمتر از همه: محتوای با کیفیت تولید کند و از کپی پیست پرهیز نماید.

  در صورت تمایل رزومه و سوابق و اطلاعات تماس تان را در یک فایل ورد سالم قرار داده و از طریق ایمیل سایت به ادرس thesisforum1@gmail.com ارسال کنید.
  با سپاس از همراهی شما، پشتیبانی موسسه تزفروم

انجمن پایان نامه یکی از موسسه های مشاوره و انجام پایان نامه است که به یاری خداوند متعال توانسته در عصر اطلاعات از طریق اینترنت خدمات جامعی به دانشجویان در زمینه پایان نامه، مقاله و پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارایه دهد. یکی از دلایل اشتیاق مشتریان برای سفارش خدمات به ما اطمینان از کیفیت و غنای کارهای تحویلی است. چون این موضوع را جز رسالت خود میدانیم که بایستی محتوای ناب تحویل مشتریانمان دهیم. به همین خاطر است که در انتخاب مجریان و همکاران بسیار حساسیم و با افرادی که خواسته یا ناخواسته از محتوای کپی استفاده میکنند، مماشاتی نداریم. مهمترین دستاورد ما اعتماد شما عزیزان است که به لطف این دستاورد موفق به تکمیل سه هزار پایان نامه شده ایم. رسالتمان را در کنار اعتماد شما ادامه خواهیم داد.

انجمن پایان نامه - مجری مشاوره و انجام پایان نامه - طراحی توسط دپارتمان طراحی سایت انجمن پایان نامه استفاده از محتوا با ذکر تزفروم بلامانع است

جستجو در سایت

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت