انتخاب موضوع

انتخاب موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع پایان نامه مهمترین قسمت پایان نامه است که سرنوشت شما و پایان نامه تان را مشخص میکند. اینکه میگوییم سرنوشت شما یک حرف عادی نیست. چون ما افرادی را سراغ داریم که رویای حضور در مجامع بین المللی را در سر داشته اند. آنها با انتخاب یک موضوع مربوط به چالش عمومی ویا تخصصی مهم تحقیق شان را انتخاب می کنند و با زحمات زیاد و هزینه نسبتا بیشتری موفق به رسیدن به آرزوی شان میشوند. اگر شما هم جز آندسته از افرادید که میخواهید سرنوشت تان را تغییر دهید بایستی موضوع تاپی را انتخاب نمایید و اگر کار نگارش پایان نامه را به مجری واگذار میکنید لازم است همراه مجری به تحقیق و آزمایش بپردازید تا در متن موضوع به موفقیت برسید و پس از چاپ مقاله در مجلات خارجی و دیده شدن در انظار بین المللی زمینه موفقیت های بیشتر مهیا گردد.
اما اگر بخواهیم به صورت عامه به انتخاب موضوع پایان نامه نگاه کنیم در میابیم که بایستی برای موضوع زمان گذاشت. به صورت عمومی کمتر کسی وجود دارد که بخواهد در دسته افراد بالا قرار بگیرد. چون از سختی و نارسایی های کار اطلاع دارد و اکثر قریب به اتفاق میخواهند موضوع جدید، و در عین حال جذاب و متاثر از مقالات بین المللی را برای توسعه در کشور و بومی سازی آن انتخاب کنند و صرفا یک رزومه خوب داشته باشند. این روند کار سختی نیست و براحتی امکان پذیر است ولی لازم است بین 10 روز تا 20 روز بر روی آن تعقل و بررسی داشته باشید تا موضوع تاپی حاصل گردد. البته این را مد نظر داشته باشید که لازمه ی تحقیق در کشور ما وجود منابع و پژوهش های مرتبط است. اگر به هیچ عنوان منابع فارسی وجود نداشته باشد با چالش اساسی و پر هزینه ای روبرو خواهید بود. چون می بایست محققی مسلط به انگلیسی را به استخدام در آورید و هزینه های زیادی را بابت ترجمه بپردازید.
در عین حال سعی کنید موضوعی را انتخاب نمایید که برای کشور مفید باشد و بتوان در آینده از آن به عنوان تئوری یا نقشه راه استفاده کرد.
البته این موضوع برای همه دانشگاه ها سنخیت ندارد و در اغلب دانشگاه ها ایران پایان نامه های موجود در آنها مشابه یک دیگرند و متاسفانه به رسالت اصلی پژوهش توجه نمیکنند و حتی این مباحثی که در این مطلب بیان گردید برایشان بیگانه است.
امیدواریم شما بتوانید موضوع خوبی انتخاب نمایید و رزومه ای تاپ برایتان مهیا شود. در مطالب دیگر سایت انتخاب موضوع و روش های آنرا بیان نمودیم و اگر مایلید که از تجربه های ما استفاده نمایید ادامه این بحث را با کلیک بر روی ادامه مطلب دنبال نمایید.
ضمنا برای کمک به تزفروم جهت نشر مطالب مفید برای ارتقا پژوهش کشور بر روی شبکه های اجتماعی ما کلیک کنید.

انجمن پایان نامه یکی از موسسه های مشاوره و انجام پایان نامه است که به یاری خداوند متعال توانسته در عصر اطلاعات از طریق اینترنت خدمات جامعی به دانشجویان در زمینه پایان نامه، مقاله و پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارایه دهد. یکی از دلایل اشتیاق مشتریان برای سفارش خدمات به ما اطمینان از کیفیت و غنای کارهای تحویلی است. چون این موضوع را جز رسالت خود میدانیم که بایستی محتوای ناب تحویل مشتریانمان دهیم. به همین خاطر است که در انتخاب مجریان و همکاران بسیار حساسیم و با افرادی که خواسته یا ناخواسته از محتوای کپی استفاده میکنند، مماشاتی نداریم. مهمترین دستاورد ما اعتماد شما عزیزان است که به لطف این دستاورد موفق به تکمیل سه هزار پایان نامه شده ایم. رسالتمان را در کنار اعتماد شما ادامه خواهیم داد.

انجمن پایان نامه - مجری مشاوره و انجام پایان نامه - طراحی توسط دپارتمان طراحی سایت انجمن پایان نامه استفاده از محتوا با ذکر تزفروم بلامانع است

جستجو در سایت

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت