انجام پروپوزال

پروپوزال

پروپوزال و نحوه نگارش اصولی پروپوزال پایان نامه

پروپوزال یا طرح تحقیق چیست؟ یا چگونه یک پروپوزال خوب بنویسیم؟ ویا پروپوزال پایان نامه چگونه باید نگارش شود همه و همه سوالاتی ایست که جواب آن در تزفروم پیدا میگردد.
اینکه شما این مطلب را میخوانید دو هدف دارد. یا اینکه میخواهید درباره پروپوزال بدانید و نحوه نوشتن آنرا فرا بگیرید که باید عرض کنم درست آمدید و یا یا با هدف سفارش پروپوزال به مجری متخصص وارد این صفحه شده اید که بازهم درست آمده اید.
تزفروم مجری انجام پروپوزال و پایان نامه است و برای آندسته از افرادی که میخواهند مطالبی درباره پرسش های فوق بدانند مطالبی آماده نموده ایم که راه گشای تان باشد. برای مطالعه این مطلب با ما همراه باشید

پروپوزال

پروپوزال بدر لاتین به معنای پیشنهاد است. اگر بخواهیم این موضوع را در قالب یک مثال مطرح کنیم میتوان اینگونه بیان کرد که قرار است یک پروژه صنعتی یا عمرانی در بُعد کشوری و یا یک پژوهش همانند پایان نامه در بُعد دانشگاهی تهیه کرد. مجری طرح بایستی پیشنهادات خود را در قالب پروپوزال بیان کند و فاکتورهای اساسی همچون نوع کیفیت، هزینه و روش انجام پروژه را مطرح کند و پس از تایید پیشنهاد که همان پروپوزال می باشد بایستی تا انتهای کار بر اساس همان اصول حرکت کند. حال از مثال خارج می شویم و به بیان دقیق پروپوزال می پردازیم. پروپوزال پایه و اساس پایان نامه است. ما بایستی بر اساس اصول نگارشی دانشگاه، پژوهش خود را تعریف نماییم و پس از تایید اولیه در رابطه با موضوع پروپوزال مطالبی را در قالب بیان مساله شرح دهیم. سپس فرضیات مساله را یک به یک نام ببریم و نحوه بررسی فرضیات پژوهش که به روش تحقیق معروف است را تشریح نماییم.
ادامه مطلب را در نحوه نگارش پروپوزال مطالعه نمایید.

پروپوزال پایان نامه زمانبر ترین قسمت پایان نامه است. ممکن است فصل یک یا دو در عرض 30 روز نگارش و تایید شود ولی پروپوزال حدود یک ماه زمانبر است. با اینحال توصیه ما به شما این است که بگذارید پروپوزال زمانبر باشد و از عجله برای اتمام آن پرهیز نمایید. چون یک پروپوزال دقیق و اصولی از دردسر های آتی شما در نگارش فصول جلوگیری می کند. ممکن است شما به دلیل عجله تان در روش تحقیق و نوع نرم افزار تحقیق دچار اشتباه شوید و نام نرم افزار را به اشتباهی درج نمایید. در فصل چهار با توجه نوع نرم افزار هرچه تلاش میکنید تا سوالات و فرضیات را با آن نرم افزار تحلیل کنید نمیتوانید؛ و پس از کلی بررسی و عقبگرد متوجه می شوید که ایراد شما از کجا بوده و راهتان را سخت کرده اید. اگر بخواهیم مثال بزنیم بیشمار است و مجال پرداختن به همه موضوعات وجود ندارد ولی در یک کلام بایستی گفت : در نگارش دقیق پروپوزال صبر و بردباری کنید تا از هزینه های آتی آن کاسته شود. به اعتقاد ما یک پروپوزال خوب نیمی از زحمات شما را در زمان تکمیل فصول پایان نامه از بین خواهد برد.

اگر میخواهید نحوه نگارش پرپوزال را بدانید از اینجا به ادامه مطلب مراجعه نمایید و در آن قسمت از ابتدا تا انتهای پروپوزال نویسی را شرح داده ایم.
در ادامه این مطلب به تخصص تزفروم در زمینه انجام پروپوزال می پردازیم تا آندسته از افرادی که میخواهند به کمک ما پروپوزال را انجام دهند اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند.

انجام پروپوزال در تزفرومتزفروم یکی از موسسه هایی ایست که تا بحال توانسته توسط مجریان توانمندش بیش از 2500 پروپوزال و پایان نامه در رشته های مختلف تهیه و تدوین کند. اگز میخواهید تمام قواعد نگارش یک پروپوزال خوب در پروژه شما لحاظ شود میتوانید این قسمت از کارتان را به مجریان ما واگذار نمایید. ما در هر رشته بیش از بیست مجری دراختیار داریم و میتوانیم بهترین پروپوزال را برایتان نگارش کنیم. همانگونه که گفته شد پروپوزال مهمترین قسمت پایان نامه است و کل پایان نامه بر روی آن استوار است. اگر میخواهید پایان نامه تان را شخصا انجام دهید پیشنهاد ما به شما این است که قسمت پروپوزال را به مجریان متخصص واگذار کنید تا در طول مسیر پایان نامه دچار سردرگمی و چالش نشوید.
برای سفارش پروپوزال پایان نامه از داخل منو یا از اینجا زیر اقدام نمایید.

انجمن پایان نامه یکی از موسسه های مشاوره و انجام پایان نامه است که به یاری خداوند متعال توانسته در عصر اطلاعات از طریق اینترنت خدمات جامعی به دانشجویان در زمینه پایان نامه، مقاله و پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارایه دهد. یکی از دلایل اشتیاق مشتریان برای سفارش خدمات به ما اطمینان از کیفیت و غنای کارهای تحویلی است. چون این موضوع را جز رسالت خود میدانیم که بایستی محتوای ناب تحویل مشتریانمان دهیم. به همین خاطر است که در انتخاب مجریان و همکاران بسیار حساسیم و با افرادی که خواسته یا ناخواسته از محتوای کپی استفاده میکنند، مماشاتی نداریم. مهمترین دستاورد ما اعتماد شما عزیزان است که به لطف این دستاورد موفق به تکمیل سه هزار پایان نامه شده ایم. رسالتمان را در کنار اعتماد شما ادامه خواهیم داد.

انجمن پایان نامه - مجری مشاوره و انجام پایان نامه - طراحی توسط دپارتمان طراحی سایت انجمن پایان نامه استفاده از محتوا با ذکر تزفروم بلامانع است

جستجو در سایت

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت