چاپ مقاله

چاپ مقاله در مجلات ISI و ISC

ما میتوانیم مقاله شما را در برترین مجلات خارجی با ایمپکت فاکتور (IF)بالا به چاپ برسانیم. چاپ مقالات در ژورنال های تخصصی و با ضریب تاثیر بالا.برای اطلاع از نحوه چاپ مقاله با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق اینجا نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

چاپ مقالات در مجلات داخلی

چاپ کلیه مقالات در مجلات داخلی نظیر همایش ها و مجلات تخصصی. تزفروم با تجربه چندین ساله در امر چاپ مقاله قادر است کلیه مقالات شما را در مجلات داخلی به چاپ برساند. برای دریافت جزئیات چاپ و سفارش آن با شماره های پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.

چاپ مقاله در ژورنال های ISI

همانطور که در بالا قید شده است ما میتوانیم کلیه سفارش های شمارا در برترین مجلات ISI به چاپ برسانیم. در برخی از مجلات که ما چندین سال با آنها کار کرده ایم میتوانیم در عرض کمتر از یک ماه مقاله به چاپ برسانیم. لازم به ذکر است که این مجلات جز برترین مجلاتند. برای سفارش چاپ مقاله در مجلات ISI از اینجا اقدام نمایید.

چاپ مقاله در ژورنال های ISC

مجلات ISC که همان مجلات جهان اسلام اند جز محبوبترین مجلات و معتبر ترین در ایران است. برخی دانشگاه ها بجای چاپ مقاله در ژورنال های ISI این مجلات را پیشنهاد میدهند. زمان چاپ مقاله در این مجلات کمتر از مجلات ISI می باشد.
همانطور که گفته شد روند چاپ در این مجلات به دو صورت می باشد. چاپ مقاله در ژورنال های عمومی و تخصصی. اگر مایلید مقاله تان را در ژورنال های عمومی به چاپ برسانید زمان چاپ آن به نصف کاهش می یابد ولی اگر در ژورنال های تخصصی بخواهید کمی زمانبر تر است. البته قابل ذکر است که ما توانسته ایم در زمان کمتر از 4 روز مقاله را بچاپ برسانیم. برای اطلاع از جزییات چاپ مقاله در مجلات ISC می بایست سفارشتان را ثبت کنید تا در کمتر از یک ساعت با شما تماس حاصل شود و روند کار برایتان تشریح شود

انجمن پایان نامه یکی از موسسه های مشاوره و انجام پایان نامه است که به یاری خداوند متعال توانسته در عصر اطلاعات از طریق اینترنت خدمات جامعی به دانشجویان در زمینه پایان نامه، مقاله و پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارایه دهد. یکی از دلایل اشتیاق مشتریان برای سفارش خدمات به ما اطمینان از کیفیت و غنای کارهای تحویلی است. چون این موضوع را جز رسالت خود میدانیم که بایستی محتوای ناب تحویل مشتریانمان دهیم. به همین خاطر است که در انتخاب مجریان و همکاران بسیار حساسیم و با افرادی که خواسته یا ناخواسته از محتوای کپی استفاده میکنند، مماشاتی نداریم. مهمترین دستاورد ما اعتماد شما عزیزان است که به لطف این دستاورد موفق به تکمیل سه هزار پایان نامه شده ایم. رسالتمان را در کنار اعتماد شما ادامه خواهیم داد.

انجمن پایان نامه - مجری مشاوره و انجام پایان نامه - طراحی توسط دپارتمان طراحی سایت انجمن پایان نامه استفاده از محتوا با ذکر تزفروم بلامانع است

جستجو در سایت

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت