استخراج مقاله

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا لازمه چاپ مقاله است. پس از تکمیل پایان نامه و دفاع از آن در دانشگاه های ایران مرسوم است که برای کسب دو نمره باقی مانده و دریافت نمره کامل مقالاتی در مجلات داخلی و خارجی به چاپ برسد. البته چاپ مقاله زمینه سخن ما در این مطلب نیست و میتوانید برای مطالعه بیشتر درباره چاپ مقاله از اینجا مطالب تکمیلی را مطالعه نمایید. ( چاپ مقاله )
لازمه اینکار تدوین ساختاری، به نام مقاله است که از پایان نامه شما حاصل میگردد. لازم نیست که از مطالب خارج از پایان نامه استفاده شود و همان مطالب موجود در پایان نامه کفایت میکند. ولی مهمترین قسمت استخراج مقاله از پایان نامه، نحوه انتخاب مطالب و تیتر ها و قرار دادن آن در ساختار مقاله می باشد. شاید شما هم توانایی این کار را داشته باشید ولی ما اصلا این کار را توسط شما صلاح نمیدانیم. به این دلیل که شما فقط میتوانید مطلب استخراج کنید ولی نمیدانید دقیقا کدام مطلب را بایستی اانتخاب کنید و در جاهایی نیاز هست که هنرهایی از خود به خرج دهید که این ها و دیگر موارد زمینه وجود متخصصی خبره را می طلبد. در تزفروم ما این کار را به مجریانی می سپاریم که همه آنها مدرس و هیات علمی دانشگاه ها اند. علاوه بر دانش فنی تجارب ارزنده ای دارند که باعث میگردد مقاله شما ارزش دوچندانی یابد.
در برخی از موارد دانشجو برای دریافت دو نمره کامل یا میتواند یک مقاله isi چاپ کند و یا دو مقاله علمی تخصصی isc. این انتخاب شماست ولی ما میتوانیم در این موضوع شما را راهنمایی کنیم.
اگر برای انتخاب تعداد مقالات و نوع آن مشکل دارید از طریق صفحه تماس با ما یا راه های دیگر با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا شما را یاری دهند.
پس از انتخاب نوع مقاله نوبت به استخراج مقاله از پایان نامه و نگارش آن می رسد. اکثر دوستانی که پایان نامه شان را به ما سفارش داده اند مقاله ای را برای دریافت نمره کامل استخراج کرده اند و توصیه ما به شما هم همین است. زیرا ممکن است شما بخواهید در مقطع بالاتر در همان دانشگاه ادامه تحصیل دهید و شرط معدل کافی برای ورود بدون آزمون را دارید ولی به دلیل نمره پایان نامه تان نمیتوانید در مقطع بالاتر در همان دانشگاه بدون کنکور وارد شوید، این یکی از دلایل توصیه ما به شما است.
تزفروم با سابقه بالا در امر استخراج مقاله نوید بهترین مقاله را میدهد. کافی است از قسمت سفارش وارد شوید و پروژه استخراج مقاله از پایان نامه را سفارش دهید و ادامه مسیر را به ما بسپارید. ما با مجریان توانمدمان که از اساتید برتر دانشگاه ها اند بهترین کیفیت را در مقاله استخراج شده از پایان نامه نوید میدهیم.
برای سفارش از اینجا اقدام نمایید.

انجمن پایان نامه یکی از موسسه های مشاوره و انجام پایان نامه است که به یاری خداوند متعال توانسته در عصر اطلاعات از طریق اینترنت خدمات جامعی به دانشجویان در زمینه پایان نامه، مقاله و پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارایه دهد. یکی از دلایل اشتیاق مشتریان برای سفارش خدمات به ما اطمینان از کیفیت و غنای کارهای تحویلی است. چون این موضوع را جز رسالت خود میدانیم که بایستی محتوای ناب تحویل مشتریانمان دهیم. به همین خاطر است که در انتخاب مجریان و همکاران بسیار حساسیم و با افرادی که خواسته یا ناخواسته از محتوای کپی استفاده میکنند، مماشاتی نداریم. مهمترین دستاورد ما اعتماد شما عزیزان است که به لطف این دستاورد موفق به تکمیل سه هزار پایان نامه شده ایم. رسالتمان را در کنار اعتماد شما ادامه خواهیم داد.

انجمن پایان نامه - مجری مشاوره و انجام پایان نامه - طراحی توسط دپارتمان طراحی سایت انجمن پایان نامه استفاده از محتوا با ذکر تزفروم بلامانع است

جستجو در سایت

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت