انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری از صفر تا صد در تزفروم

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

 

رشته حسابداری برترین رشته در تزفروم است. بیشترین تعداد مجریان در این رشته فعالیت میکنند و تمامی مجریان موجود جز برترین مجریان کشور اند. بیشترین سفارشات انجام پایان نامه در تزفروم متعلق به این رشته است زیرا تمامی دانشجویان با آگاهی از این توانمندی به ما سفارش میدهند. اگر شما جز کسانی هستید که بدنبال موسسه ای معتبر و متخصص در زمینه انجام پایان نامه حسابداری میگردید ، پیشنهاد میکنیم روند انجام پایان نامه در تزفروم را مطالعه نمایید تا به راحتی بتوانید موسسه ارجع را انتخاب کنید.

 

خدماتی که تزفروم در این زمینه انجام میدهد عبارت است از:

 

تمامی خدمات فوق در ابتدا بر روی قیمت پایان نامه شما محاسبه میگردد و بجز هزینه دیتا ها مقاله و چاپ آن ، هیچ هزینه دیگری شما در ادامه تا انتهای کار پرداخت نخواهید کرد. تزفروم تنها موسسه ایست که با نرخ معمول و عرف موجود این خدمات را به رایگان در پکیج خود قرار داده است تا رضایت شما را جلب نماید.

برای اطلاع بیشتر شما از این خدمات که در بالا عنوان شد، توضیحات تکمیلی بیشتری را در ادامه مشاهده خواهید نمود تا با روند انجام پایان نامه حسابداری کاملا آشنا شوید.

 

انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری از مقالات معتبر بروز

مقاله بیس که برخی با اسم مقاله پایه میشناسند ضرورت شروع پژوهش در مقاطع ارشد و دکترا در دانشگاه های ایران است. شاید از خودتان بپرسید که چرا باید موضوع پایان نامه از این مقالات باشد؟

مقاله بیس یا همان مقاله isi با هدف توسعه علم و تکنولوژی در یک حیطه و رشته بخصوص است که اساتید و علمای آن حوزه در خارج کشور و گاهی اوقات در ایران، برای توسعه و پژوهش در موضوع خاصی آنرا نگارش نموده اند و برای استفاده عموم در مجلات معتبر به چاپ رسانده اند. سیستم آموزش عالی کشور ما با هدف استفاده از علوم روز دنیا و توسعه ان در داخل ، قوانینی را مشخص نموده است که باید دانشجویان ارشد و دکترا این علوم را در داخل کشور بومی سازی نموده و آن را گسترش دهند تا بتوان از آنها به توسعه علمی کشور کمک نمود. پس تا اینجا توانستیم دلیل استفاده از مقالات بیس را برایتان توضیح دهیم.

اولین گام در زمان نوشتن پایان نامه حسابداری انتخاب موضوع مناسب است. ما این کار را برای دانشجویانی که تابحال موضوع شان را انتخاب نکرده اند انجام میدهیم. پس از انتخاب موضوع و تایید آن توسط استاد راهنما ، وارد فاز عملیاتی میشویم. ذکر این نکته ضروری است که انتخاب موضوع بواسطه مقاله بیس فقط مخصوص دانشجویان ارشد و دکترا است و در مقطع کارشناسی شرایط راحت تر است و موضوع را استاد و یا دانشجو تهیه میکنند.

گام بعدی پروپوزال است که در ادامه بیان میکنیم.

نگارش پروپوزال حسابداری بر اساس موضوع منتخب از مقاله isi

حال که موضوع را انتخاب نمودیم می بایست پروپوزال را آماده و تایید نمایید. موسسه تزفروم در این مرحله بهترین مجری را متناسب با بودجه شما انتخاب خواهد کرد و پس از عقد قرارداد با مجری مربوطه و اطمینان از وی ، نگارش را آغاز میکنیم. در ابتدای نگارش دانشجو بایستیفرم خام پروپوزال ( نمونه خام پروپوزال ) دانشگاهش را در اختیار ما قرار دهد تا تمامی مطالب در همان فرم قرار داده شود و در صورت عدم ارسال فرم خام، ما بر اساس فرم استاندارد موجود نسبت به نگارش اقدام میکنیم. ابتدا پژوهشگر مطالب مورد نیاز را از منابع موجود که عبارتند از: کتابخانه های الکترونیکی، کتابخانه های دانشگاه های برتر کشور، مقالات خارجی ، مقالات داخلی موجود در مراکز معتبری همچون جهاد دانشگاهی و نورمگز و سیویلیکا جمع آوری نموده و سپس نسبت به نگارش پروپوزال اقدام میکند.

نکته مهم: تزفروم به منظور رفاه دانشجویان و ثبت مکاتبات و رسیدگی به درخواست های متعدد مشتریان اقدام به راه اندازی سیستم پیشرفته ای کرده است که مخصوص روند انجام پایان نامه طراحی گردیده است و شما با استفاده از آن میتوانید براحتی از ابتدا تا روز دفاع از امکانات آن استفاده کنید. پس می بایست در این مرحله وارد پنل سفارش شوید و پایان نامه تان را مدیریت کنید.

پس از ورود به این صفحه در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از محیط سمت چپ وارد قسمت کاربری شوید و در صورت عدم ثبت نام وارد ثبت نام جدید شوید. صفحه ثبت نام

 

صفحه اصلی
صفحه اصلی

 

اولین مرحله از ثبت سفارش، ثبت نام است. پس از کلیک بر روی ثبت نام وارد این پنجره خواهید شد.

 

 

ثبت نام پایان نامه
ثبت نام پایان نامه

 

پس از ثبت نام در این مرحله و وارد کردن شماره موبایل در کادر پایین(در صورت ثبت تلفن همراه در مواقع پاسخ مجری و سایت، برایتان پیامک ارسال میشود) وارد پنل کاربری تان میشود و در انجا میتوانید سفارش جدید ثبت کنید.

 

سفارش جدید پایان نامه و پروپوزال
سفارش جدید پایان نامه و پروپوزال

 

 

پس از انتخاب گزینه سفارش جدید از منوی سمت راست وارد پنجره ای خواهید شد که نوع درخواست را باید انتخاب نمود.

 

انتخاب نوع سفارش
انتخاب نوع سفارش

 

بر اساس نیازتان یکی از موارد را انتخاب کنید و سپس وارد ثبت سفارش خواهید شد. در این قسمت به دقت موارد را تکمیل کنید و در کادر توضیحات، توضیحات کامل را برای بررسی مجری و اعلام نتیجه نهایی وارد کنید.

 

سفارش پایان نامه حسابداری
سفارش پایان نامه حسابداری

 

 

سفارش پایان نامه حسابداری
سفارش پایان نامه حسابداری

 

پس از این مراحل سفارش شما برای پشتیبانی موسسه ارسال خواهد شد و در مدت زمان کوتاه حداکثر 6 ساعت سفارش شما بررسی و اقدامات مورد نیاز انجام خواهد شد و با شما تماس حاصل خواهد شد. تمامی روند سفارش پایان نامه حسابداری را تا روز دفاع میتوانید از همین پنل پیگیری نمایید .

 

انجام پایان نامه پروژه حسابداری (پایان نامه)

پروژه کارشناسی حسابداری در پنج فصل تهیه میگردد که مراحل نگارش و انجام ان به مشابه پایان نامه کارشناسی ارشد است با این تفاوت که در ارشد می بایست پروپوزال تهیه نمود ولی در کارشناسی نیازی به پروپوزال وجود ندارد. با توجه به کارشناسی بودن و عدم توانایی مالی افراد در این مقطع ، هزینه پروژه کارشناسی نصف ارشد است ولی زحمت آن تفاوت چندانی ندارد. تزفروم آماده است پروژه کارشناسی شما دانشجویان گرامی را در مدت زمان کم و با کیفیت بالا تهیه نماید .

 

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

پس از نگارش پروپوزال نوبت انجام فصول پایان نامه است. در این مرحله منابع و مطالب جدیدی به مطالب پروپوزال اضافه میگردد . اولین مرحله نگارش فصل یک است. فصل یک پایان نامه حسابداری همانند پروپوزال است با این تفاوت که به صورت جامعتر مطالب پروپوزال تکمیل میگردد. در گام بعدی نوشتن فصل دوم است که این مرحله کمی زمانبر و پیچیده است. تمامی مطالب مورد نیاز و تعریف متغیرها و بررسی ان در این فصل است و پس از تکمیل آن و تایید استاد راهنما به سراغ فصل سوم خواهیم رفت. در فصل سه می بایست درباره روش تحقیق و نوع تحلیل ان صحبت نمود. نوع نرم افزار مشخص میشود و همچنین نحوه تحلیل و بدست اوردن داده ها همگی در این فصل تشریح خواهد شد. سپس به سراغ مهمترین فصل پایان نامه یعنی فصل چهار خواهیم رفت و در اغلب اوقات می بایست دیتا های شرکت های بورسی یک به یک در سال مالی مورد نظر استخراج شود و بعد از آن وارد نرم افزار مورد نظر خواهد شد و پس از بدست آوردن خروجی های مورد نظر و تحلیل آن به سراغ نتیجه گیری های فصل پنجم میریم. تمامی این مراحل بایستی به تایید استاد راهنما برسد و نظرات و یا اصلاحات ایشان در متن پایان نامه لحاظ خواهد شد. شما بابت اصلاحات هیچگونه هزینه اضافه پرداخت نخواهید کرد.

 

استخراج مقاله از پایان نامه حسابداری

برخی از دانشجویان که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند نیاز دارند تا مقاله ای در ژورنال های معتبر چاپ کنند. البته این اقدام مخصوص این افراد نیست و کسانی که تمایل دارند دو نمره مربوطه به پایان نامه را هم اخذ کنند ، نیاز به چاپ مقاله دارند. تزفروم با بهره گیری دانش مجری های توانمندش این قسمت از کار را در مدت زمان یک هفته برایتان انجام خواهد داد . پس از استخراج مقاله بایستی ترجمه صورت گیرد. ما تمامی این خدمات را پشتیبانی میکنیم و نیاز نیست برای این نیازها بدنبال مترجم بگردید. ما بهترین ترجمه را با قیمت مناسب و به صورت تخصصی انجام میدهیم و مقاله تان را آماده چاپ میکنیم. البته بعد از ترجمه نیاز است که مقاله تان را با فرمت ژورنال هماهنگ سازیم. برای سفارش استخراج مقاله از پایان نامه میتوانید داخل پنل کاربری سفارش جدید ثبت کنید و یا در همان سفارش قبلی این موضوع را اعلام کنید.

 

تهبه پاورپوینت از پایان نامه برای دفاع از آن

پاورپوینت پایان نامه جز تعهدات اولیه تزفروم است که برای مشتریانش در نظر گرفته است. بابت پاورپوینت پایان نامه هزینه ای پرداخت نخواهید کرد و در عرض دو الی سه روز از زمان اعلام پاورپوینت شما آماده خواهد شد.

 

 در طی تمام مراحل پایان نامه ما برایتان آموزش هایی را تدوین خواهیم نمود تا براحتی بتوانید از فصل ها و پایان نامه تان دفاع کنید.

تزفروم آماده است تا میزبان انجام پایان نامه حسابداری شما در تمامی مقاطع یاد شده باشد . با توجه به تعداد زیاد سفارش ها در زمینه رشته حسابداری، این اطمینان را به شما می دهیم تا با کیفیت ترین پایان نامه را در مدت زمان های مقرر تحویل دهیم تا دفاع خوبی داشته باشید و پایان نامه نگارش شده توسط تزفروم، رزومه عالی برای دانشجو شود.

برای سفارش پایان نامه حسابداری از منوی بالا بر روی دکمه سفارش کلیک نمایید. ( یا از اینجا ) تزفروم حامی دانشجویان گرامی

 

 

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری - 5.0 out of 5 based on 2 votes
  • مهمان - حسین

    سلام وقتتون بخیر. از توضیحات جامع و خوبتون کمال تشکر رو دارم. حقیقتا چند روزی میشه که بدنبال یک موسسه برای سفارش پایا ننامه ام میگشتم تا اینکه الان با سایت شما آشنا شدم. به نظر من این روش کار و امکاناتی که شما برای دانشجو ها داخل سایت فراهم کردین رو هیچ جایی نداره. چون در سایت های دیگه دیدم یک فرم معمولی اولیه گذاشتن و از پنل کاربری خبری نیست و اصلا به مشتری هاشون اهمیت نمیدنو احتمالا اگر ادم به اونها سفارش بده برای پیگیری کارش مدام باید باهاشون تماس بگیره که این اصلا خوشایند نیست. اما سیستم شما برام جالب بود و صد درصد کیفیت کار و تخصصتون هم باید بالا باشه. من هزینه برام مهم نیست و فقط کیفیت برام مهمه. امیدوارم که بتونمپایان نامه باکیفیتی ازتون تحویل بگیرم. متشکر از سایت خوبتون

    دوست دارم 0 لینک کوتاه:
افزودن نظر

انجمن پایان نامه یکی از موسسه های مشاوره و انجام پایان نامه است که به یاری خداوند متعال توانسته در عصر اطلاعات از طریق اینترنت خدمات جامعی به دانشجویان در زمینه پایان نامه، مقاله و پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارایه دهد. یکی از دلایل اشتیاق مشتریان برای سفارش خدمات به ما اطمینان از کیفیت و غنای کارهای تحویلی است. چون این موضوع را جز رسالت خود میدانیم که بایستی محتوای ناب تحویل مشتریانمان دهیم. به همین خاطر است که در انتخاب مجریان و همکاران بسیار حساسیم و با افرادی که خواسته یا ناخواسته از محتوای کپی استفاده میکنند، مماشاتی نداریم. مهمترین دستاورد ما اعتماد شما عزیزان است که به لطف این دستاورد موفق به تکمیل سه هزار پایان نامه شده ایم. رسالتمان را در کنار اعتماد شما ادامه خواهیم داد.

انجمن پایان نامه - مجری مشاوره و انجام پایان نامه - طراحی توسط دپارتمان طراحی سایت انجمن پایان نامه استفاده از محتوا با ذکر تزفروم بلامانع است

جستجو در سایت

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت