طرح های تخفیفی در تزفروم

تزفروم برای کمک به آندسته از دانشجویانی که مایلند پایان نامه شان را در تزفروم سفارش دهند و بودجه محدودتری دارند طرح های تخفیفی در نظر گرفته است که هر فرد با هر بودجه ای بتواند بهترین محتوا را در قالب پایان نامه و مقاله در انجمن پایان نامه سفارش دهد و تحویل بگیرد.
در ادامه مطلب با طرح های ما آشنا خواهید شد و بنا به سلیقه و توان خود ازین طرح ها استفاده نمایید. تزفروم مروج تولید علم در سایت های پایان نامه نویسی

طرح های تخفیفی

طرح تخفیفی شخصی:

در این طرح ما این امکان را فراهم کرده ایم که اگر 80% از کل مبلغ را در ابتدا پرداخت نمایید، بتوانید از این طرح استفاده کنید. نه تنها این مبالغ، بلکه تمام پرداختی های شما تا زمان تحویل و تایید کار نزد تزفروم به امانت خواهد ماند و به مجری پرداخت نمیگردد. در این طرح هم ما کل 80% پرداختی شما را تا انتهای کار نزد خود امانت نگاه خواهیم داشت و به صورت مرحله ای به مجری تحویل میدهیم. روش پرداخت این مبالغ بدین صورت است که هر زمان مجری فصل یا قسمتی از پایان نامه را تحویل بدهد و از سوی استاد شما تایید شود، ما هزینه همان قسمت را به مجری پرداخت میکنیم. این طرح تخفیفی به تمامی مشتریان پیشنهاد میگردد. چون بیکباره مبلغ زیادی از هزینه کل پایان نامه شما کسر میگردد که صرفه اقتصادی خوبی به همراه خواهد داشت.

طرح تخفیفی دوستان:

در این طرح ویژه اگر شما در طول مدت انجام پایان نامه و یا پروژه تان ، دوستان و یا افرادی را به ما معرفی کنید که این موسسه پژوهش وی را انجام دهد از 5 تا 20% تخفیف نصیبتان خواهد شد. روش کار بدین صورت است که به ازای هر فردی که از سوی شما به وبسایت ما معرفی شود 5 درصد تخفیف خواهید گرفت و اگر به عنوان مثال 4 فرد پایان نامه شان را از سوی شما سفارش دهند، ما 20% تخفیف به شما خواهیم داد. البته سقف این طرح همان 20% است و حتی اگر بیشتر از 4 نفر به ما سفارش دهند تخفیف مازادی نخواهید گرفت.
طرح تخفیفی دوستان جز بهترین تخفیف های تزفروم است و اکثر مشتریان بدلیل حجم بالای کسورات، از این طرح استفاده نموده اند.

طرح تخفیفی شبکه های اجتماعی:

در این طرح تخفیفی اگر در تمامی شبکه های اجتماعی ما نظراتی را ثبت کنید و مطالب ما را برای دوستانتان ارسال کنید در انتهای کار 5% از هزینه کل پایان نامه و پروژه شما کسر خواهد شد.
اقدامات لازم جهت استفاده از این طرح:
  • کلیلک بر روی دکمه گوگل پلاس
  • امتیاز به مطالب سایت
  • ارسال مطالب سایت از طریق لینک های شبکه های اجتماعی در زیر مطالب
  • عضو شدن در کانال های اجتماعی
  • ثبت نظر، انتقاد و پیشنهاد در صفحات شبکه های اجتماعی تزفروم
  • ارسال مطالب ما در اکانت شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و توئیتر به دوستان
  • بازدید از صفحات و مطالب سایت

البته ما در ایامی از سال تخفیف های 5% را به همه مشتریان ارایه می نماییم و در طول زمان پایان نامه تان احتمالا این طرح های اهدایی نصیب شما هم خواهد شد.
بعضا دانشجویانی هستند که از عهده هزینه های پایان نامه بر نمی آیند و به همین دلیل ما این طرح ها را ایجاد کردیم. کلیه طرح های فوق برای بهره مندی از خدمات تزفروم برای همه دانشجویان با هر بودجه ای است.

انجمن پایان نامه یکی از موسسه های مشاوره و انجام پایان نامه است که به یاری خداوند متعال توانسته در عصر اطلاعات از طریق اینترنت خدمات جامعی به دانشجویان در زمینه پایان نامه، مقاله و پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارایه دهد. یکی از دلایل اشتیاق مشتریان برای سفارش خدمات به ما اطمینان از کیفیت و غنای کارهای تحویلی است. چون این موضوع را جز رسالت خود میدانیم که بایستی محتوای ناب تحویل مشتریانمان دهیم. به همین خاطر است که در انتخاب مجریان و همکاران بسیار حساسیم و با افرادی که خواسته یا ناخواسته از محتوای کپی استفاده میکنند، مماشاتی نداریم. مهمترین دستاورد ما اعتماد شما عزیزان است که به لطف این دستاورد موفق به تکمیل سه هزار پایان نامه شده ایم. رسالتمان را در کنار اعتماد شما ادامه خواهیم داد.

انجمن پایان نامه - مجری مشاوره و انجام پایان نامه - طراحی توسط دپارتمان طراحی سایت انجمن پایان نامه استفاده از محتوا با ذکر تزفروم بلامانع است

جستجو در سایت

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت