انجمن پایان نامه

تخصصی ترین مجری انجام پایان نامه در اکثر رشته های دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ( لیسانس - فوق لیسانس )

درباره انجمن پایان نامه

انجمن پایان نامه وبسایتی است که در در سال 91 درست زمانی که دانشجویان با مشکل سپردن پایان نامه و پروژه با مشکلاتی روبرو بودند ایجاد شد.
پس از سال ها اکنون توانسته ایم با قدرت زیاد وبسایت را توسعه داده و در اکثر رشته ها فعالیت کنیم. برخلاف برخی موسسات سودجو که پس از دریافت پایان نامه برای دانشجو مشکلات و هزینه هایی را درست میکنند، ما پایان نامه هایی را تحویل داده ایم که علاوه بر مشتری، مجری و مسولین سایت هم به آن افتخار میکنند. این کیفیت و تخصص به راحتی بدست نیامده است و حاصل زحمات شبانه روزی تیم تزفروم است. در بدنه اصلی مسئولین سایت، تعدادی از اساتید خبره دانشگاه های آزاد و سراسری وجود دارند و میتوانند راهنمایی های ارزشمندی در طول زمان انجام پایان نامه به شما ارایه دهند و تا بحال خدمات شایسته زیادی را به دانشجویان ارایه داده اند.
اصلی ترین اولویت ما خلق محتوای ناب و سپس رضایت حداکثری مشتری است.
اکثر کسانی که به ما مراجعه میکنند پس از مدتی بواسطه رضایت از ما، دوستان و هم دانشگاهیانشان را نیز معرفی میکنند تا کار آنها را هم انجام دهیم.
این اطمینان را میدهیم که تا زمان فارق التحصیلی در کنار شما باشیم و شیرینی جشن فارق التحصیلی را با هم بچشیم. مطمعنا پس از مشاهده کیفیت پایان نامه، انجمن پایان نامه را به دوستانتان هم معرفی خواهید کرد.
به امید کسب بالاترین نمره از پایان نامه

چرا انجمن پایان نامه ؟

 اگر بخواهیم برجسته ترین مزایا را در یک جمله بیان کنیم، ارایه پایان نامه اصیل با محتوای غنی در کنار قیمت مناسب و نگارش آن توسط افراد متخصص و امانتدار است.
موارد بالا دغدغه دانشجویانی است که قصد برون سپاری پایان نامه شان را دارند. انجمن پایان نامه این تعهد را میدهد که تمام این ویژگی ها را در طول کار حفظ و صیانت کند و در هر حال خدتمگذار مشتری باشد. در کنار آن امکاناتی فراهم کردیم که بتوانید براحتی با مجری در ارتباط باشید و نظرات تان را با ایشان انتقال دهید. این ارتباط در بعضی مواقع بصورت تصویری خواهد بود. در بحث قیمت و هزینه، امکانی را فراهم کردیم تا مجریان بصورت رقابتی پیشنهاد قیمت دهند. این روش برای افرادی که بودجه محدودتری دارند مناسب است و میتوانند یک پایان نامه با کیفیت با قیمت مناسب دریافت کنند.
در طول مدت تکمیل پایان نامه در چندیدن نوبت ما به شما مشاوره ارایه میدهیم. اولین مشاوره در زمان انتخاب موضوع است تا بتوانید متناسب با ویژگی های شخصی تان موضوع مناسبی انتخاب کنید. یک مشاوره در زمان دفاع پایان نامه برایتان ترتیب خواهیم داد تا بتوانید بهترین دفاع را داشته باشید. و مشاوره آخر را پس از تایید پایان نامه برایتان در نظر گرفته ایم. در این مشاوره ما شمارا با موقعیت های شغلی و فضای کسبو کار رشته تحصیلی تان آشنا خواهیم کرد و با توجه به خصوصیت ها، نقاط قوت و نقاط ضعفتان راهکار هایی برای رسیدن به موفقیت را تشریح خواهیم کرد.
در طول مسیر انجام پایان نامه پشتیبانی سایت همواره در خدمت شماست. برای ارتباط با پشتیبانی از سه راه میتوانید اقدام نمایید. ثبت تیکت و پیغام در پنل کابری - گفتگو از طریق لایو چت و گفتگوی آنلاین در پایین صفحه سایت(در دست طراحی) و راه تماس تلفنی و یا مکالمه تصویری از طریق اپلیکیشن ها و اسکایپ و غیره.

انجمن پایان نامه یکی از موسسه های مشاوره و انجام پایان نامه است که به یاری خداوند متعال توانسته در عصر اطلاعات از طریق اینترنت خدمات جامعی به دانشجویان در زمینه پایان نامه، مقاله و پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارایه دهد. یکی از دلایل اشتیاق مشتریان برای سفارش خدمات به ما اطمینان از کیفیت و غنای کارهای تحویلی است. چون این موضوع را جز رسالت خود میدانیم که بایستی محتوای ناب تحویل مشتریانمان دهیم. به همین خاطر است که در انتخاب مجریان و همکاران بسیار حساسیم و با افرادی که خواسته یا ناخواسته از محتوای کپی استفاده میکنند، مماشاتی نداریم. مهمترین دستاورد ما اعتماد شما عزیزان است که به لطف این دستاورد موفق به تکمیل سه هزار پایان نامه شده ایم. رسالتمان را در کنار اعتماد شما ادامه خواهیم داد.

انجمن پایان نامه - مجری مشاوره و انجام پایان نامه - طراحی توسط دپارتمان طراحی سایت انجمن پایان نامه استفاده از محتوا با ذکر تزفروم بلامانع است

جستجو در سایت

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت